czwartek, 16 kwietnia 2015

Summer UniversityW tym roku dwa oddziały Europejskiego Forum Studia Kraków: AEGEE-Kraków i AEGEE-Budapest łączą siły, by razem zorganizować Travel Summer University. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniach od 15 do 29 lipca (tydzień na Węgrzech i tydzień w Polsce).

Temat przewodni to “Take the lead in our AdvenTSUrelant!”, co oznacza, że uczestnicy będą mieli okazję, by wziąć udział w różnorodnych aktywnościach takich jak np. lekcja boksu, tańca, piesze wędrówki. Jednak to nie wszystko! Te dwa tygodnie będą również okazją by rozwinąć cechy lidera, nauczyć się jak zarządzać grupą i prowadzić szkolenia.

Ten wyjazd daje możliwość odkrycia zarówno polskiej jak i węgierskiej kultury poprzez wizytę w stolicy Węgier- Budapeszcie oraz drugim pod względem wielkości mieście w Polsce- Krakowie. Poza zwiedzaniem tych pięknych miast nie przegapimy okazji, by odkrywać uroki natury. Odwiedzimy stolicę polskich Tatr- Zakopane, jezioro Velence, wzgórza Budy oraz urocze miasteczko Szentendre.

Projektów takich jak ten jest 69 w calej Europie, a każdy z nich jest ciekawy i niepowtarzalny możesz się z nimi zapoznać i zaaplikować na stronie www

Uczestniczy doświadczą polskiego i węgierskiego stylu życia. Będą mieli okazję, by spróbować narodowych potraw, napojów, a także dowiedzieć się wiele na temat lokalnej historii i tradycji podczas zwiedzania. Ugotujemy też razem tradycyjne węgierskie danie oraz weźmiemy udział w polskim weselu.


 Gorąco polecamy, ponieważ jest to niesamowita przygoda dla studia Kraków!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz