środa, 15 kwietnia 2015

Rusza rekrutacja 2015/2016 w WSE!W Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia 2015/2016. Szukasz kierunku dla siebie? Sprawdź, co proponujemy w tym roku i dołącz do grona naszych zadowolonych studentów!

Bogactwo oferty

Na studia licencjkie Kraków kierunek „Filologia angielska - lingwistyka stosowana” proponuje specjalności: Komunikacja międzykulturowa w biznesie, Tłumaczenie, Biznes międzynarodowy oraz cieszącą się coraz większą popularnością Sinologia współczesna. W ramach kierunku „Zarządzanie” po raz pierwszy otwarte będą wyjątkowe specjalizacje Psychologia w biznesie oraz Handel zagraniczny. Dodatkowo do wyboru są także Biznes i marketing w sieci, Zarządzanie sprzedażą i Zarządzanie w logistyce. Kierunek Grafika reklamowa i multimedia proponuje specjalności: Grafika reklamowa i edytorska, Multimedia i grafika interaktywna oraz w języku angielskim: Interactive Design and Multimedia.

Skandynawska propozycja

Nowością w tegorocznej ofercie jest kierunek „Skandynawistyka: studia filologiczno – biznesowe”. To studia pierwszego stopnia profesjonalnie kształtujące kompetencje filologiczne i biznesowe. Kierunek wyróżnia praktyczna forma zajęć - laboratoria, ćwiczenia i konwersatoria, aktywne metody dydaktyczne, intensywna nauka języków obcych oraz rozwój kompetencji pracy zespołowej. Dlaczego warto? Języki skandynawskie wdarły się przebojem na listy najchętniej wybieranych języków przez Polaków, a otwarcie skandynawskiego rynku pracy tylko zwiększyło to zainteresowanie. Również firmy skandynawskie chętnie podejmują inwestycje w Polsce stwarzając duże możliwości na rynku pracy dla Polaków, a szczególnie dla absolwentów, także w obszarze współpracy outsourcingowej.


Uczelnia Kraków wielu możliwości

WSE kładzie nacisk przede wszystkim na praktyczność i aktualność oferowanych kierunków i specjalności. Uczelnia gwarantuje jednak nie tylko dobre warunki rozwoju, ale także świetną, kameralną atmosferę, sprzyjającą realizowaniu swoich zainteresowań. To miejsce, gdzie pomagamy odnaleźć własną ścieżkę zawodową i chętnie wspieramy studenckie inicjatywy. Uczelnia jest organizatorem wielu konferencji i debat naukowych z obszaru gospodarki i polityki; systematycznie organizujemy spotkania edukacyjne, dzięki którym można poszerzyć swoje zainteresowania, a także poznać wielu znamienitych gości. Na uczelni odbywają się także koncerty, imprezy i wydarzenia kulturalne, bo przecież atmosfera Krakowa sprzyja nie tylko nauce ale także rozrywce.


Specjalności na studiach II stopnia

Z myślą o tych, którzy chcą pogłębić swoje zdolności językowe w odniesieniu do wykonywanej pracy proponujemy studia magisterskie na kierunku Filologia angielska - lingwistyka stosowana. Specjalności, które można wybrać to: Przekład ustny i pisemny, Komunikacja międzykulturowa w biznesie, Zarządzanie projektami międzynarodowymi oraz Specjalność nauczycielska. Studenci swoje zdolności językowe będą mogli ćwiczyć w specjalnych kabinach do tłumaczeń symultanicznych, w które wyposażona jest uczelnia. Na kierunku Biznes międzynarodowy kandydaci wybrać mogą takie specjalizacje jak: E-commerce i nowoczesne technologie w marketingu, Tworzenie i rozwój startupów, Eventy i targi międzynarodowe oraz tegoroczna nowość - Handel międzynarodowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz