czwartek, 9 kwietnia 2015

X Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych ELSA Poznań

ODPP to projekt odbywający się w tym samym terminie w 16 ośrodkach akademickich w całej Polsce, stworzony w odpowiedzi na zainteresowanie studentów praktyczną stroną zawodów prawniczych.
Na ODPP składa się szereg warsztatów ukierunkowanych na doskonalenie możliwości zawodowych studia Poznań prawa i młodych prawników, spotkania z przedstawicielami zawodów prawniczych, warsztaty z pisania pism procesowych, a także szkolenia przygotowujące do umiejętnego zdobywania zatrudnienia za granicą.

Projekt ma na celu ułatwienie startu młodym adeptom prawa, odnalezienie się i zwiększenie ich szans na trudnym rynku pracy i praktyk oraz pokazanie różnorodnej ścieżki kariery po studiach prawniczych. Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych mają też promować aktywność i zachęcać studia Poznań do samodzielnego poszukiwania możliwości rozwoju zawodowego.

Podczas X Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych w Poznaniu przewidziano m.in. warsztat EY „Dojście do źródła a płatności zagraniczne”, warsztat Deloitte: “Ufam, ale sprawdzam, czyli bezpieczne zawieranie umów”, warsztat mec. Jakuba Antkowiaka z Kancelarii Bojanowski & Antkowiak: „Apelacja karna w praktyce", warsztat: „Postępowanie cywilne w praktyce – wniosek o stwierdzenie nabycia spadku” oraz wyjście do Aresztu Śledczego.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X Jubileuszowych Ogólnopolskich Dniach Praktyk Prawniczych (ODPP), które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji UAM (al. Niepodległości 53).

Każdemu uczestnikowi przyznane zostaną certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz