wtorek, 24 czerwca 2014

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum


Misją Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum, wypracowaną na bazie 14-letniej działalności edukacyjnej jest dostarczenie studentom kompetencji umożliwiających wszechstronny rozwój w zakresie wiedzy ogólnej i podstaw wiedzy specjalistycznej, realizowanej na poziomie obranego kierunku studiów.
Dla młodych ludzi Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum to najczęściej pierwszy krok na długiej drodze kariery. Obok nich jednak, na korytarzach naszych Szkół, spotkać można osoby dojrzałe, wzbogacające swoje doświadczenia zawodowe i podnoszące kwalifikacje. Osoby te świadomie wybrały tę uczelnie Szczecin, która ma im do zaoferowania najwięcej.
Tak jak ewolucja odrzuca jednostki nieprzystosowane, tak rynek usług edukacyjnych w dobie kryzysu pozwala przetrwać tylko najlepszym i możemy z całą powagą, i dumą powiedzieć, że nasze Uczelnie należą do tych, które nie tylko przetrwają, ale i śmiało rozwijają się w tych trudnych warunkach. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ głównym kryterium wyboru drogi rozwoju są dla nas zawsze wymogi rynku pracy.
To przyszłość naszych studentów decyduje o przyszłości Uczelnie Szczecin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz