czwartek, 5 lutego 2015

Dziennikarstwo multimedialne – wybierz studia podyplomowe w WSE!Popularność studiów podyplomowych wzrasta z roku na rok, co wiąże się ze zmianami jakie zachodzą na rynku pracy. Najchętniej wybierane są kierunki, które stawiają na praktykę i unikalne umiejętności. Sprawdź, jakie kierunki oferuje Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie.

Praktyczny wybór
Studia podyplomowe są rozwiązaniem, które pozwala podnieść swoją wartość w oczach pracodawców oraz daje szansę na osobisty rozwój. Nabywając nowe, często deficytowe, umiejętności i wiedzę absolwenci studiów podyplomowych stają się cennymi nabytkami dla pracodawców.
W ofercie studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (WSE) znajduje się ponad dwadzieścia kierunków. Są wśród nich nie tylko świetnie oceniane i od lat goszczące w ofercie kierunki takie jak Dziennikarstwo multimedialne, serwisy społecznościowe, E-marketing, Zarządzanie zasobami ludzkimi czy Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne, ale również nowe, specjalistyczne propozycje: E-commerce, Marketing eventowo-wystawienniczy czy E-learning: projektowanie i wdrażanie.

Dodatkowe korzyści
Dbając o wszechstronny rozwój swoich słuchaczy, WSE proponuje w tym roku także dodatkowe korzyści w ramach czesnego. Każdy ze słuchaczy może skorzystać z jednej z dodatkowych propozycji:  kursu Business English, coachingu indywidualnego, szkoleń z zakresu zarządzania czasem, zespołem,  projektami i innych. Często połączenie tych umiejętności z kierunkiem studiów decyduje o przewadze konkurencyjnej na rynku pracy.

 Cenne umiejętności
Jednym z kierunków, kładących nacisk na maksimum praktyki jest np. Dziennikarstwo multimedialne, serwisy społecznościowe. W trakcie zajęć słuchacze przygotowują multimedialny portal, na którym zamieszczają efekty trzech typów zajęć warsztatowych: dziennikarstwa prasowego, radiowego i telewizyjnego. To także szansa na spotkanie z praktykami z branży, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i prezentują problemy z jakimi zetknęli się w swojej karierze zawodowej. - Na licznych zajęciach warsztatowych nauczysz się podstaw zawodu dziennikarza prasowego, telewizyjnego, radiowego – a efekty Twojej pracy zobaczą internauci. Opracowany przez nas program uwzględnia też zagadnienia związane z pracą rzeczników prasowych i osób odpowiedzialnych za kontakty z prasą.  – zapewnia Marek Zając, opiekun merytoryczny kierunku Dziennikarstwo multimedialne, serwisy społecznościowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz