wtorek, 10 lutego 2015

Studiuj za darmo w WSE!

Rozpoczyna się kolejna edycja Konkursu o Indeks, organizowanego przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Do wygrania, jak co roku, są stypendia na studia licencjackie.


Co zrobić by dołączyć do grona najlepszych studentów WSE?
To proste. By wziąć udział w Konkursie o Indeks trzeba  przygotować pracę konkursową na zadany temat. Laureaci mogą otrzymać roczne lub trzyletnie stypendium pokrywające koszty czesnego. 


WSE to wyjątkowa uczelnia Kraków, która dzięki hojności Rady Mecenasów umożliwia młodej i ambitnej młodzieży podjęcie bezpłatnych studiów na wymarzonym kierunku.  Co roku członkowie Rady Mecenasów wspierają finansowo Fundusz Stypendialny dając najzdolniejszym szansę kształcenia na najwyższym poziomie.

Konkurs składa się z dwóch etapów:
- w I etapie kandydaci proszeni są złożenie dokumentów aplikacyjnych : formularza zgłoszeniowego oraz przygotowanie pracy konkursowej na temat przypisany do danego kierunku studiów:
  • Zarządzanie: esej na temat „Liderzy biznesu. Kto ze współczesnych liderów biznesu najbardziej Cię inspiruje i dlaczego?”
  • Filologia angielska – lingwistyka stosowana: esej w języku angielskim na temat “Learning English with the use of modern technology”
  • Skandynawistyka: studia filologiczno-biznesowe: esej w języku angielskim na temat „Skandynawia – najlepsze miejsce do życia?”
  • Grafika reklamowa i multimedia: praca graficzna pt. „Plakat promujący kierunek Grafika reklamowa i multimedia – studia licencjackie Kraków na WSE”.
- w II etapie kandydaci, którzy uzyskają określoną liczbę punktów podczas I etapu, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zgłoś się do konkursu i wykorzystaj swoją szansę!  
Zachęcamy do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz