środa, 3 czerwca 2015

VIAMODA Szkoła Wyższa

VIAMODA Szkoła Wyższa oferuje profesjonalne pracowanie, w których studenci poznają tajniki technologii wytwarzania, projektowania, struktury i jakości odzieży oraz mechanizmy sterowania procesami produkcyjnymi w przemyśle odzieżowym, a także Laboratorium Smaku czyli profesjonalne przestrzenie kuchenne, idealne do eksplorowania tajników gotowania i projektowania dań.

Uczelnia zapewnia wszystkie materiały do realizacji ćwiczeń projektowych w VIAMODA. Przy realizacji autorskich koncepcji projektowych wspiera studentów materiałami z zapasów Uczelni oraz udostępnia kupony materiałów i dodatki.

Wykładowcy VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie to aktywni zawodowo eksperci z kraju i zagranicy, działający w przemyśle mody oraz branży kulinarnej, a także dydaktycy z bogatym dorobkiem naukowym z pogranicza sztuki, designu, mody czy kunsztu kulinarnego.
Siedziba VIAMODA Szkoły Wyższej znajduje się w budynku zlokalizowanym na warszawskiej Saskiej Kępie.

Uczelnia oferuje nowoczesne zaplecze dydaktyczne: audytoria wyposażone w multimedia, laboratoria technologiczne i pracownie projektowe stworzone na potrzeby specjalności z obszarów mody oraz Laboratorium Smaku, dedykowane specjalności gastronomicznej. Dzięki temu większość zajęć ogólnych i praktycznych w ramach studiów licencjackich odbywa się na terenie kampusu Uczelni. Zajęciea studiów podyplomowych realizowanych wspólnie z innymi uczelniami, np. Akademią L. Koźmińskiego, mogą odbywać się także na terenie tych uczelni. Wszelkie informacje dotyczące miejsca, w którym odbywają się wykłady dostępne są w opisie wybranych studiów.

Więcej informacji na: http://study4u.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz