poniedziałek, 19 stycznia 2015

Nowe trendy w nauczaniu dzieci języka angielskiegoW WSE odbyła się konferencja "Nowe trendy w nauczaniu dzieci języka angielskiego"
W ubiegłą sobotę, 17 stycznia, w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie odbyła się konferencja poświęcona nowym trendom w nauczaniu dzieci języka angielskiego. W ramach konferencji odbyły się warsztaty psychologiczno-metodyczne dla nauczycieli dotyczące kształcenia języka angielskiego na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
W czasie warsztatów uczestnicy poznali m.in. psychopedagogiczne aspekty edukacji lingwistycznej dzieci, zmiany prawne dotyczące wymogów kształcenia w zakresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz możliwości rozwoju warsztatu nauczyciela w zakresie nauczania języka angielskiego.
Organizatorami wydarzenia byli wspólnie uczelnia  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera oraz Pearson. Zainteresowanie udziałem w konferencji było bardzo duże, o czym świadczy liczba uczestników spotkania. Każdy z nich otrzymał certyfikat udziału w warsztatach.
Zapraszamy nauczycieli także na studia podyplomowe Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej! Rekrutacja na studia jeszcze trwa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz