wtorek, 2 grudnia 2014

Wyższa Szkoła Społeczno - Ekonomiczna w GdańskuWyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku to doskonałe uczelnie Gdańsk na zdobycie wyższego wykształcenia. To także miejsce, gdzie wśród wykwalifikowanej kadry dydaktycznej, w atmosferze partnerstwa i wzajemnego szacunku nawiążesz nowe znajomości, zrealizujesz swoje marzenia dzięki bogatej ofercie stypendiów, a także zdobędziesz nowe kwalifikacje.

Kierujemy się głównym założeniem naszej misji – „Nauka w warunkach partnerstwa”. Jesteśmy przekonani, że realizacja tego postanowienia przyczynia się do utrzymywania długofalowych relacji z naszymi studentami.

W swojej strukturze posiadamy dwa Wydział Pedagogiki i Zarządzania kształcące na kierunkach: zarządzanie I stopień (licencjackie), pedagogika I i II stopnia (licencjackie i magisterskie). Dodatkowo posiadamy Centrum Kształcenia Zawodowego i Podyplomowego ze zróżnicowaną ofertą studia Gdańsk podyplomowe i kursy.

Dokładamy wszelkich starań, by oferta dydaktyczna spełniała oczekiwania potencjalnych studentów, słuchaczy, a także ich przyszłych/obecnych pracodawców.

Niezwykle istotne miejsce w naszej społeczności zajmują absolwenci WSSE w Gdańsku. Do jednych z najważniejszych działań Akademickiego Biura Karier należy utrzymanie z nimi częstych kontaktów, dzięki czemu wiemy, jak sobie radzą na lokalnym rynku pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz