czwartek, 22 maja 2014

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza KwiatkowskiegoWyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, w ciągu wielu lat swojej działalności zyskała miano solidnej marki, rozpoznawalnej na rynku edukacyjnym i wysoko cenionej na rynku pracy.
Mieścimy się w Gdyni, bo jesteśmy tacy jak Gdynia – nowocześni i młodzi duchem. Podobnie jak nasz patron, wolimy wyznaczać standardy zamiast im dorównywać.
W odpowiedzi na zmieniające się na rynku trendy, regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości. Na taki dynamizm może pozwolić sobie tylko uczelnia prywatna, bo my cenimy sobie niezależność. Nasz wysiłek został doceniony w rankingu tygodnika Wprost, który WSAiB wymienia jako najlepszą niepubliczną uczelnie Gdynia na Pomorzu i czwartą w kraju.
W naszej ofercie znajdują się studia dzienne i zaoczne. Obecnie do wyboru jest ponad 30 specjalności na 7 kierunkach. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu posiada uprawnienia do nadawania tytułu licencjata oraz magistra. Poza tradycyjną ofertą, proponujemy również studia podyplomowe oraz kursy na aplikacje prawnicze, a także studia z wykładowym językiem angielskim.
WSAiB położone jest w centrum Gdyni, przy głównym węźle komunikacyjnym. Siedziba Uczelnie Gdynia znajduje się zaledwie 2 minuty od przystanku kolejki podmiejskiej SKM Wzgórze Św. Maksymiliana i 4 minuty od głównych arterii - ulicy Władysława IV i Świętojańskiej. Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym gmachu. Do dyspozycji studentów i wykładowców są nowoczesne aule wykładowe, laboratoria komputerowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, biblioteka, restauracja oraz darmowy parking bezpośrednio przy budynku Uczelni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz